Hakkımızda

Rasyol Trafik KGM standartlarına uygun yatay ve düşey işaretleme yapmak amacıyla kurulmuş, kendi sektöründe uzman bir kadroyla faaliyetlerine 2017 yılında başlamıştır.Bilimin ve teknolojinin yılmaz takipçisi olan firmamız, 2017 Yılında kendi sektöründe %40 büyüme gerçekleştirmiştir. Rasyol, yatay ve düşey trafik işaretlerinin, trafik güvenliğindeki öneminin bilincindedir.

KGM ve Belediyelerin projelerini hayata geçirerek vermiş olduğu trafik
mühendisliği hizmetlerinin yanı sıra alışveriş merkezlerinin otoparkları, havaalanları, yarış pistleri ve fabrikalar gibi projelerin yatay ve düşey işaretleme işlerini başarıyla yapmaktadır.

Uygulama konusunda olumlu sonuçlar alınabilmesi için, asfalt sıcaklığı, yol yüzeyi temizliği, bağıl nem ortam sıcaklığı ve yol yüzeyindeki boyanın etkilenebileceği çözücüler de dikkate alınarak, uygulama kalitesini artırmak için titizlikle çalışılmaktadır.

Rasyol,tecrübe ve birikimiyle yoğrulmuş geniş kadrosu sayesinde Yüklendiği Bütün Projeleri zamanında teslim etmiştir.Rasyol trafik güvenilirdir.

Kalite, Çevre ve ISG Sistem Politikamız

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda bağlamımıza uygun, stratejik yönümüzü destekleyecek şekilde;

Vizyonumuz

Her zaman güvenilir bir firma olmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,

Çevreye saygı ve özen göstermek, insana değer vermek,

Yasal ve diğer müşteri şartları ve ilgili taraf şartlarına uymak

Doğal kaynakların verimli kullanımını sağlamak ve çevresel kirliliğin önlenmesi için yapılması gereken tüm tedbirleri almak

İlgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine uygun iş sürekliliğini sağlamak,

ISO 9001 & ISO 14001 & OHSAS 18001 Standartlarına istinaden sürekli iyileştirmeyi felsefe edinmek

Open chat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d blogcu bunu beğendi: